| melinda114 a întrebat:

Hey tuturor! Imi poate recomanda cineva seriale asemanatoare cu lost naufragiatii? Dar cele care le.ati si vizionat si va plac sau daca stiti garantat ca este un serial bun.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale asemănătoare cu Lost nu sunt, cel mult poți încerca Arrow (o asemănare parțială, gen acea insulă și atât).

| danytare a răspuns:

Uita-te la serialele astea:regina,inima de tigan,state de Romania,hohoho,singur acasa,ingeri pierduti,pariu cu viata, o noua viata, deschide camera comorilor, vrei sa fii milionar?, cam atat.

| melinda114 explică (pentru danytare):

Eu ma refeream la seriale americane asemanatoare cu lost naufragiatii. Sugestia ta ete despre telenovele, dar apreciez raspunsul! Bafta!

| larissa9011 a răspuns:

O noua viata poate l-ai vazut e aproape la fel ca pariu cu viata

| melinda114 explică (pentru larissa9011):

Eu ma refeream la seriale americane asemanatoare cu lost naufragiatii. Sugestia ta ete despre telenovele, dar apreciez raspunsul

| danytare a răspuns (pentru melinda114):

Atunci incearca :Nasul 1, Nasul2, Cel bun,cel rau, cel urat, the swash shank, pulp fiction, lista lui schindler