| KaMy a întrebat:

Vreau si eu niste filme (drama comedie romanticaetc), orice in afara de horror.

3 răspunsuri:
| dixi9516 a răspuns:

Just go with it; Nanny McPhee; P.S. I Love You [2007]; From.Prada.To.Nada.2011 sau poti sa vezi pe http://www.cinemarx.ro

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Cauta filmul,, Laleaua neagra'' e facut dupa romanul,, Laleaua neagra''.Eu am citit si am vazut filmul.Este super si pentru copii si pentru adulti este super pentru o seara in familie.

| Anonymm1597 a răspuns:

Scary Mouvie 1, 2, 3,4,5 nu te lua dupa nume ii comedie totala.SOOPER