| anonim_4396 a întrebat:

Hey vreau si eu sa imi spuneti cum se cheama urmatorul film...era vorba de un baiat al carei mama moare atunci cand se naste fratiorul sau, dupa ceva timp baiatul cel mare isi ucide fratiorul prin asfixiere cu o perna, apoi dupa cativa ani alaturi de casa baiatului care este acum batran se muta un cuplu iar ea este insarcinata. Ideea este ca femeia seamana leit cu mama batranului (am uitat sa precizez ca batranul este doctor) asa ca acesta incearca sa-i omoare copilul deoarece crede ca o va pierde daca va naste (mai multe detalii nu stiu dar mai stiu ca undeva in film cuplul isi gaseste cainele mort intr-un carut pentru copii din cate mai tin eu minte)

1 răspuns:
| DanielPH a răspuns:

Stii...Exista sute de mii de filme straight face Tu ne-ai dat in primul rand prea putine informatii, poti sa ne mai dai si : Numele actorilor
Data difuzarii
Canalul pe care a fost difuzat
Tipul filmului : Horror/crima/mister/actiune...