| allyscumpaa a întrebat:

Hi TPU! Mai de mult am vazut un film care mi-a placut enorm, nu l-am vazut de la inceput si nici nu am dat importanta pentru a afla numele acestui film. In film era vorba descpre un carusel viu, care atunci cand se suia cineva in el acesta era omorat de el si sangele acestuia era folosit ca " combustibil ", practic el se granea cu sange. Acolo erau mai multi copii care erau in acel parc. Daca cineva se suia in el era omorat in el, si daca cineva se suia si cobora tot era omorat prin intermediul pozelor pe care le facea [ o fata a facut poza langa un bec mare si aceasta peste cateva zile a fost arsa de niste becuri mari ]. Era o fata care a avut viziuni si care si-a dat seama de moartea prietenilor cu care fusese in acel parc si incerca sa gaseasca o cale pentru a oprii mortile constante ale prietenilor ei care s`au suit cu ea in acel carusel, dar prietenii ei nu luau in considerare si mureau cate unul. Vizionarea acelui film a incetat in momentul in care murise toti pretenii ei si mai era decat ea si inca un baiat [ prietenul iubituui ei care promisese acestuia ca o sa aiba grija de ea. iubitul fetei murise in carusel ]. Nu stiu daca vam explicat prea bine, dar l`am vazut acum cativa ani si vreau sa-l revizionez pentru ca mereu imi amintesc de acest film si ma oftic cand nu stiu prea nimic despre el,. daca l`ati vazut va rog ajutati-ma! dau funda si vot! va rog

1 răspuns:
| allyscumpaa explică:

A gasit se num Final Destination 3