| mgtow a întrebat:

Https://youtu.be/RdIAUTv8BOo cum se numeste filmu?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Scrie si in descriere videoclipului, adica imediat sub orice clip daca autorul postarii doreste scrie cateva randuri :

Filmului ii spune Beyond The Law (1993)https://www.imdb.com/title/tt0103805/?ref_=fn_al_tt_1 si este printre putinele roluri drama care il prind pe Charlie Sheen. Am vazut filmul acum cativa ani si mi-a palcut. Daca imi amintesc bine are la baza un caz real si anume un politist care devine narcoman dupa ce se infiltreaza (sub acoperire) intr-o banda de motociclisti traficanti. Oricum povestea este mult mai misto decat pot descrie in cateva randuri.