| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Imi da-ti si mie va rog cateva idei de filme cu extraterestrii? gen "Dark skies", cu extraterestrii si chestii de genu'...rapiri..bla bla bla

3 răspunsuri:
| mediqt a răspuns:

Mi-a placut mult The Fourth Kind si daca nu l-ai vazut, ti-l recomand. Am avut norocul sa ma uit la el fara sa citesc vreo descriere sau sa vad trailer-ul pentru ca altfel nu cred ca m-ar fi interesat. laughing Filmele cu extraterestrii nu sunt genul meu (decat daca-s parodii, comedii), dar asta a fost o surpriza placuta.

| faramatania a răspuns:

Prometheus (2012),Prometheus 2 (2016),The Host (2013),Oblivion (2013),District 9 (2009),Elysium (2013),Skyline 1 și 2 (2010/2013),Beyond Skyline (Noiembrie 2015), Ender's Game (2013),Pacific Rim (2013),John Carter (2012),Fire In The Sky (1993),Alien Abduction (2014),The Mothman Prophecies (2002),Signs (2002),The Fourth Kind (2009),celebrul film Close Encounters Of The Third Kind (1977),Robot Overlords (2014)

| Alien2 a răspuns:

Iti recomand filmul ''Paul'', e intr-adevar interesant si este de genul comedie.