| StefanSenpai a întrebat:

Imi poate zice si mie cineva niste animeuri perverse sau cu scene sexy?
Multumesc anticipat si dau funda!

Răspuns Câştigător
| EvilMayDie64 a răspuns:

Highschool DxD, Shinmai Maou no Testament, Date A Live, No Game No Life, Kill la Kill, Highschool of the Dead, To Love-Ru, Shokugeki no Souma, Nanatsu no Taizai, Zero no Tsukaima, Boku no Tomodachi ga Sukunai, Prison School, Kore wa Zombie DesuKa?, Rosario + Vampire, Infinite Stratos, Rakudai Kishi no Cavalry, Kiss x Sis, Eromanga-sensei, Yosuga no Sora, Absolute Duo, B-gata H-kei, Gantz, Seikon no Qwaser, Love Hina, Hajimete no Gal, 11 eyes, Golden Boy, Fuuka, Masou Gakuen HxH, Strike Witches, Needless, Isuca, Aki-Sora.

Sper ca te-am ajutat. Funda?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Hentai se numesc.

| Lule a răspuns:

Yosuga no sora, numai cu asta este

| StefanSenpai explică (pentru Sn4k3):

Stiu asta

| StefanSenpai explică (pentru EvilMayDie64):

Mssss

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru StefanSenpai):

N-ai pentru ce. Vizionare placuta! happy