| dumitrucosmina a întrebat:

Imi puteți spune câteva filme asemănătoare cu So undercover, care să fie gen acțiune și dragoste împreună. Și alte filme cu elevi de liceu gen dragoste si comedie. Mulțumesc. Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Gazda;
Povestea Tigrului;
Domnul si Doamna Smith;
Roy;
Life of Pi;
Speak;
Warm Bodies.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Paper Towns (2015),LOL (2012),Monte Carlo (2011),The Go-Getter (2007),Sex Drive (2008),EuroTrip (2004)

| JetBlueJet a răspuns:

*Getaway (un tip impreuna cu Selena Gomez incearca sa-si salveze sotia)
*La trei metri deasupra cerului (Este si actiune si romance)

| danielaoprea a răspuns:

Cercetasi vs zombi