| Aggares a întrebat:

Îmi puteți spune câteva seriale gen "Teen Wolf "? înafară de "Originals, The Vampire Diaries, The Secret Circle"

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, True Blood, Lost Girl, Bitten (2013),Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series (cu serpents)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grimm
Supernatural
Beauty and the Beast

| Aggares explică:

Mulțumesc tuturor!

| Blacky6 a răspuns:

Supernatural,o sa-ti placawinking

| bmliohndu a răspuns:

Red riding hood si Never Cry Werewolf nu sunt seriale sunt filme normale insa ambele sunt exact gen Teen wolf si daca mi vrei Supernatural insa nu e chiar gen teen wolf sunt si ep cu varcolaci si ep cu fantome si ep cu vampiri si ep cu demoni insa niciodata toata le un loc

| filiz a răspuns:

Supernatural, Bitten ( e genial serialul ), Merlin laughing, Arrow, True Blood.
Daca vrei de pe timpuri mai vechi ( nu sunt supranaturale ) : Reign, The Tudors, Game of thrones, The White Queen.
Cu medici : Grey's Anatomy, Saving Hope
Normale : Gossip Girl, The Fosters, 90210.