| Saorise a întrebat:

Imi puteti da niste spoilere din serialul Game of Thrones? Eu sunt doar la sezonul 2 episodul 3.

Răspuns Câştigător
| Anonimul345 a răspuns:

Desigur.Jon snow merge dupa zid alaturi de alti night watcheri. Jaime lannister devine prizonier alaturi de cei 2 copii lannister.Stannis baratheon ataca kings landigul.Dar tatal lui tyrion apare si au castigat in fata lui stannis baratheon.Brienne of Tarth este poruncita de Catelyn Stark sa l duca pe jaime la debarcaderul regelui pentru a face schimb intre sansa stark si arya stark in schimbul lui jaime lannister dar arya a fugit.Ea este dusa intr o zona cu un castel si scapa alaturi de un fierar si alt baiat dar sunt ajutati de un om. Daenerys Targaryen se duce sa cumpere niste soldati pentru armata ei si ii cumpara dar dupa ii omoara pe cei de acolo cu soldatii ei cumparati impreuna cu dragonii ei.Joffrey se casatoreste cu Margaery Tyrell. Jaime lannister pierde o mana, jon snow este capturat de niste oameni. White walkeri se duc spre zid.Joffrey moare in sezonul 4, Theon invadeaza winterfell ul, white walkeri sparg zidul.

3 răspunsuri:
| CosminKidd a răspuns:

Care ar mai fi farmecul daca nu stai in suspans? Mai bine îți pui un prieten să-ți povestească și aia e...

| Saorise explică (pentru Anonimul345):

Multumesc!

| Adry05 a răspuns:

*intr-un univers paralel*