| BuBu008 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un film bun de dragoste? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| ands a răspuns:

Remember me
The notebook
Shakespeare in love
Easy A (mai mult comedie, dar cu un sfarsit dragut)
Valentine's Day
Just Go with It
Killers
Fundita?happy

6 răspunsuri:
| NakedLove a răspuns:

If only love struck.

| papusikatha a răspuns:

De ce este permis ca utilizatorii sa aiba nume identice? Ma si miram cand as fi pus intrebarea asta laughing))))

| papusikatha a răspuns:

A Walk to remember ( este un film la care m-as uita de 10 ori si nu m-as plictisi de el) Sweet November ( un alt film la care nu mi-am putut stapani lacrimile) Vizionare placuta si astept pareri.

| TEDY2012 a răspuns:

Twilight

| Stefania_7107 a răspuns:

Pasarea Spinwinking
Crazy, Stupid, Love
Midnight in Paris
Friends with Benefits
Something Borrowed
Water for Elephants
Buna! Ce faci?
Remember me
big grin Vizionare placuta :*

| Ade_4097 a răspuns:

Eu am vazut filmul Twilight si mi-a placut la nebunie. Are cam toate genurile de film in el, dar cel mai mult de dragoste (romance).