| Knightwalker a întrebat:

Imi puteti spune de unde gasesc cartile The Vampire Diaries traduse corect, cele pe care scrie BravoGirl nu au sens cu serialul?

Răspuns Câştigător
| Emanuel_Chirtes_1992 a răspuns:

Incearca pe http://CinemaTV.us

3 răspunsuri:
| BiaaMikaleson a răspuns:

Pai,cartile nu seamana cu filmul sau serialul..filmele/serialele sunt modificate de regizori..si,eu cred ca cele de la bravo sunt bune(am si eu o carte, pe cuvant de spioana..se numeste cartea.p.s:e super, o recomandhappy )si, nu stiu de unde poti face rost, scuze sad.

| Zεflεmitoarεa a răspuns:

Seria în sine nu coincide cu serialul. Serialul e foarte prost. Bine, nici cărţile nu-s cine ştie ce, doar primele 4 sunt mediocre. Restul, submediocre.

| mimiralu a răspuns:

Incearca pe scribd