| xLexiii a întrebat:

Imi puteti spune niste seriale bune.Da nu filme, serialebatting eyelashes. Multumesc anticipat:*:*

10 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

The vampire diarias e cel mai misto serial ever:*il adorlove struckmai e si pretty little liars care e foarte frumos:*

| Dumnezău a răspuns:

Game of Thrones
The Borgias
Breaking Bad
The Good Wife
Spartacus
Dexter
Grey's Anatomy(desi pica in telenovela, dar fiind fata, cred ca o sa-l gusti)
Gossip Girl(o voma, daca il privesti obiectiv, da' fiind fata cred ca o sa iti placa)
House
The 4400(terminat de ceva timp, insa foarte bun)

Daca vrei comedii, baga The Office, Mr.Sunshine si clasicul Friends.

| BiuL a răspuns:

Pretty little liars

| Iiulia a răspuns:

Dinastia Tudorilor
Familia Borgia
Camelot
Urzeala Tronurilor
Castle

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Iubiri Secrete, Inima nu respecta reguli, Sufle vandut, secrete din trecut, Pariu cu viata.

| gaby140 a răspuns:

Dexter, Spartacus blood and sand si Pariu cu Viata.

| DavidUnicorn a răspuns:

- Gossip Girl
- The O.C.
- The Carrie Diaries
- Pretty Little Liars
- Love Child
- The Vampire Diarie

| AdeTeUraste a răspuns:

Poi. Iubiri Secrete, pariu cu viata, Inima nu respecta reguli, Asi, In Familie, Nimeni nu-i perfect, Trasniti, intalnire inimilor etc. Cele mai multe dintre ele sunt de pe prima TV dar sunt si de pe Kanal D. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Ozzz a răspuns:

Depinde de ce genuri iti plac.
Pentru comedie iti recomand The Big Bang Theory, Two and Half Men.
Pentru aventura/horror iti recomand True Blood (18+),Dexter, A haunting, Paranormal Activiti. Nu stiu daca esti fana, dar in prezent urmaresc o drama japoneza, tot un serial, numit Nobuta wo Produce.Un serial popular este si Doctor Who. Daca te intereseaza serialele romanesti, atunci tot ce iti pot recomanda este Pariu cu Viata. (nu sunt adeptul acestor tipuri de seriale)

| Măă_Yvonna_1995 a răspuns:

The Secret Circle, The Vampire Diaries & Pretty Little Liars.