| andrei95 a întrebat:

Imi puteti spune toate filmele cu exorcizari fara exorcistul si exorcism of emily rose de care stiti...stiu ca era unu asemanator cu exorcism of...(dar nu era emily rose)

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Exorcist II-The Heretic, Exorcist III-Legion, Dominion-Prequel to the Exorcist, Exorcist-The Beginning, REC 2, Possessed, Lost Souls, Blackwater Valley Exorcism, Amityville II-The Possession

5 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Uite The las eXorcist! online : http://movies.dailytips.info/? p=579 SUper Film. ce sfarsit

| andrei95 explică:

Si va rog dati-mi un site de unde pot downloada the last exorcism dar sa mearga

| Deea a răspuns:

Constantin... e foarte bun.

| Unique a răspuns:

The Last Exorcism 2010
The Vatican Tapes
exorcistul
Sinopsis
www.onlinesport.ro

| Kid_5810 a răspuns:

Ce sadic