| Irina442 a întrebat:

Imi puteti spune un serial fain
Mersi!

10 răspunsuri:
| Emmm203 a răspuns:

American Horror Story
Prison Break
Stranger Things
Teen Wolf
Gossip Girls
The Vampires Diares
The Original
Pretty Little Liars
Scream
Scream Queens
Penny Deadfull
Supernatural
Lie to me
Ghost whispper

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
BMS
Lost
The Mentalist
Scorpion
Lucifer
Reaper
The River/Off the map
Spartacus
Daredevil. Vizionare placuta!

| UnBroken2016 a răspuns:

House M.D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House of cards

| Muwz a răspuns:

Game Of Thrones
Breaking Bad
American Horror Story
Prison Break
The Walking Dead
Grey's Anatomy
Dexter
Gotham
Sherlock
Ray Donovan

| Mihαi a răspuns:

Buna, Irina!
Iti recomand serialul 'ZOO'. Uite o mica descriere a serialului:
"Serialul Zoo este un thriller despre un val de atacuri violente ale animalelor impotriva oamenilor de pe tot intinsul planetei. Cum atacurile devin mai coordonate, mai feroce si mai viclene, un tanar zoolog Jakson Oz (James Wolk), porneste in cursa dezlegarii acestei pandemii inainte ca oamenii sa fie incoltiti si sa nu mai aiba unde a se adaposti, mai precis inainte de extinctia rasei umane. Jakson isi petrece timpul cu safari prin Africa cand observa comportamentul straniu al animalelor. O data ca animalele devin mai violente, mai viclene si cumva coordonate in atacuri, el porneste in cursa dezlegarii misterului ce sta la baza acestor evenimente inainte de o posibila extinctie a rasei umane. Din distributie fac parte actorii: James Wolk, Billy Burke, Nora Arnezeder, Nonso Anozie, Kristen Connolly, etc."
Poftim trailerul : https://www.youtube.com/watch?v=YKr70mFxf_w
O zi buna!;)

| alittlegirl29 a răspuns:

Incearca Jurnalele Vampirilor, eu il urmaresc si il adorr. Alte optiuni ar fi :Lucifer, The Mentalist, Gossip Girl, Pretty Little Liars

| Daria268 a răspuns:

The vampires diaries, The originals, the splash, The Walking Dead, Supernatural...

| Gjj a răspuns:

Teen wolf