| AmeliaD a întrebat:

Imi recomanda cineva niste seriale? Sa fie terminate (Ps: tocmai am terminat Casa de papel) a da si ceva in afara de GOT.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Vrei noi sau vechi?
Eu iti recomand asa:
Chuck (2007-2012) : https://www.imdb.com/title/tt0934814/?ref_=fn_al_tt_1
Californication (2007-2014) https://www.imdb.com/title/tt0904208/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1
The O.C. (2003-2007) https://www.imdb.com/title/tt0362359/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1
Prison Break (2005-2017) https://www.imdb.com/title/tt0455275/?ref_=tt_sims_tt
Chernobyl (2019) -atentie acesta este o mini-serie formata din 5 parti, nu un serial cum confunda majoritatea https://www.imdb.com/title/tt7366338/?ref_=tt_sims_tt

18 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Haunting of Hill House
Suits
Deadwood
Lost
Taboo
Lucifer
Bodyguard
Stranger Things
Luther
Supernatural
Patriot
Sherlock
The Mentalist

| Clytia a răspuns:

American Horror Story
Reign
The Originals
Elite (dacă tot ți-a plăcut Casa de Papel, doar ca sezonul 2 nu a apărut încă.)

| LPCTSTR a răspuns:

Grimm.

| Simpatic a răspuns (pentru Sn4k3):

Omul a spus care s-au terminat, eu v-as depuncta pe toti care nu sunteti la subiectul impus de autor.

| faramatania a răspuns:

Banshee,The Shield,The Sopranos, Merlin, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Scorpion, Lost, Sons Of Anarchy, Gossip Girl, Skins, 11.22.63, Blue Mountain State,Damien,The Killing,Mad Dogs, Orphan Black, The Night Of, TVD, PLL, The Originals,Hemlock Grove,Teen Wolf, Penny Dreadful

| Sn4k3 a răspuns (pentru Simpatic):

Ce rea esti tu. Ori s-au terminat, ori sunt la ultimul sezon. De ce suferi degeaba?

| Simpatic a răspuns (pentru Sn4k3):

Sunt un eu bah happy
Pe de alta parte eu nu sufar, nu ai fost la subiect atat tot.

| AmeliaD explică (pentru Simpatic):

Acum pe bune ca nu stiu ce raspuns sa aleg.Sau la care sa ma uit.

| AmeliaD explică (pentru Simpatic):

Multumesc mult si pentru link-uri! Am vzt Chernobyl e super, (astept si varianta ruseasca)

| AmeliaD explică (pentru LPCTSTR):

Cu acesta o sa incep, multumesc! Doar ca nu iti pot da funda deoarece ceilalti mi-au lasat mai multe si nu ar fi corect.

| LPCTSTR a răspuns (pentru AmeliaD):

As fi vrut sa copiez de la ceilalti, dar mi-era rusine, dar nu ma supar, un vot m-ar face mai mult decat fericit happy

| AmeliaD explică (pentru faramatania):

Multumesc mult! O sa ma uit si la cateva dintre ele, ca am timp.

| AmeliaD explică (pentru LPCTSTR):

Nu avea rost sa copiezi de la ceilalti.Imi pare rau dar nu as putea sa-ti dau funda pentru ca, dupa m-as simti eu prost.Pot doar sa-ti multumesc mult pentru ajutor!

| LPCTSTR a răspuns (pentru AmeliaD):

Sunt mereu aici să ajut happy
Știi, uneori contează calitatea, nu cantitatea, însă nu mă plâng, este întrebarea ta, tu decizi câștigătorul.

| Simpatic a răspuns (pentru AmeliaD):

Chuck (2007-2012) m-a binedispus mereu, e cu un nerd (a se citi tocilar) care ajunge fara sa vrea la CIA, episoadele sunt pline de actiune si comedie. Merita daca nu l-ai vazut pana acum!

| xreuvy a răspuns (pentru Sn4k3):

Lucifer nu e terminat, o sa apara si sezonul 5

| Sn4k3 a răspuns (pentru xreuvy):

I-am dat seriale care s-au terminat sau care sunt la ultimul sezon, ca e acelasi lucru. Pana ajunge la ultimul sezon, o sa apara si o sa fie terminat sau cel putin nu o sa astepte mult timp si nici n-o sa astepte dupa alte sezoane.

| VeziSeriale a răspuns:

Am vazut ca apare la casa de papel sezonul 4 online subtitrat pe https://veziseriale.org/seriale/la-casa-de-papel-fabrica-de-bani-2017/ la ora 10 dimineata. Vizionare placuta si distractie placuta.