| metamorfoza666 a întrebat:

Imi recomandati si mie un film anti-plictiseala?(si daca se poate sa-mi ziceti ideea fiecaruia) happy de preferat sa nu fie de actiune. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| casablanca40 a răspuns:

Good will Hunting - Este vorba de un nimeni, care ajunge om de serviciu la Harvard si rezorva o problema de talie mondiala in 30 secunde, fara sa stie nimeni.
Fight Club - 2 prieteni infiinteaza un club de bataie, castiga adepti, devin din ce in ce mai mari.
The man from earth. Este vorba despre un om care traiesti de mii de ani, si marturiseste asta colegilor de catedra de la universitate.
The machinist. Un tip nu a mai dormit de 2 ani.
The Usual Suspects.

2 răspunsuri:
| Mihaelaaa13 a răspuns:

Eu iti recomand un film horror Shutter sau o comedie American Pie happy

| DenisaIna a răspuns:

American Pie