| EdwardDauDinAvion a întrebat:

Imi spuneti va rog frumos cum se numeste filmul asta? doar poza asta o am. https://imgur.com/a/6rk7t

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

"Are we done yet?" nu este alta varianta, este o continuare, in care ei se muta in alta casa care este cu totul ruinata, si trebuie sa o repare. Informeaza-te inainte (IMDB, Wikipedia). Ii dai omului informatii gresite

4 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Cred că este vorba despre filmul Are we there yet? prima variantă comedie.
Dar este și varianta a doua cu aceiași actori filmul numindu-se Are we done yet?
Însă imaginea de sus sigur face parte din prima variantă.

| EdwardDauDinAvion explică (pentru Ch0co):

Multumesc mult!

| EdwardDauDinAvion explică (pentru Legion7X):

Multumesc!

| Legion7X a răspuns (pentru Ch0co):

Ai citit cu atenție ce am scris?
Repet din nou ce am scris anterior.
" Cred că este vorba despre filmul are we there yet? Prima variantă
Însă imaginea de sus sigur face parte din prima variantă"
"Dar există și varianta a doua cu aceiași actori.

| Ch0co a răspuns (pentru Legion7X):

"Are we done yet?" nu este alta varianta, este o continuare, in care ei se muta in alta casa care este cu totul ruinata, si trebuie sa o repare. Informeaza-te inainte (IMDB, Wikipedia). Ii dai omului informatii gresite