| foreveryoung10 a întrebat:

Imi ziceti si mie niste filme cu vampiri? inafara de twilight :** FUNDA

Răspuns Câştigător
| AbaraiRenji a răspuns:

Ai încercat serialul The Vampire Diaries? Am auzit că Vampire Academy e fain, dar nu m-am uitat. Mai încearcă și: Kiss of the damned( e mai horror), Suck, Vampire Candy sau We are the Night. Sper că te-am ajutat. ^^

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Only Lovers Left Alive (2013).

| faramatania a răspuns:

Midnight Son (2011),Fright Night 2:New Blood (2013),Kiss Of The Damned (2012),Only Lovers Left Alive (2013),Vamps (2012),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012),Byzantium (2012),Moth Diaries (2011),Vampire Academy (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The twins effect(Efectul gemenelor)
http://www.youtube.com/watch?v=nNuuSsnxDBo

| AdrianaBacescu a răspuns:

The Vampire Diaries

| legolas007 a răspuns:

Blade,dracula,blood the last vampire, blood rayne