| Dulcetzika_6679 a întrebat:

Imi ziceti va rog niste filme? Comedie sau dragoste:X. Fundita pentru cele mai bune:*

Răspuns Câştigător
| chrisstina a răspuns:

A walk to remember,the notebook, titanic, step up 1 si 2, 10things i hate about you,when in rome,just my luck,it's a boy girl thing,Wild child, the last song, just friends.sunt o gramada acum depinde cat de noi vrei sa fie si daca le preferi pe cele cu adolescentibatting eyelashes

3 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

Comedie: American Pie (toate partile)
dragoste: A walk to remember, Remember me, My sister's keeper

| cataswat a răspuns:

Comedii doar stiu eu asa mai fainelaughing
1)Eu cu Mine si Irine
2)Dumnezeu pentru o zi
(Deci filmele astea is superbelaughing))

| Faylinn a răspuns:

Dragoste:Titanic(pur si simplu suberb este titanicul), If Only, Blestemul iubirii(bestial filmul o sa plangi o ora) Devdas, Nord si sud, Tristan si isolde, Dragoste in timpul holerei(foarte bun filmul) si Amurg( Twilight)