| Mamicaaa a întrebat:

In al 3-lea sezon din "The Vampire Diaries"love struck...Claire Holt joaca in film?

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Da, joaca in rolul lui Rebekah care este sora lui Klaus si este indragostita de Stefan.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Da asa se pare si tare e faptul ca e si sora lui Klauslaughing oricum e din ce in ce mai tare love struck

| Sabìŋaaa a răspuns:

Da, ca si Rebekah, sora lui Klaus. Producatorii au ales-o ca sa semene mai mult cu Elena din carte, blonda cu ochi albastri si indragostita de Stefan. Sincer, mi s-a parut ciudat sa o vad in rolul asta, dupa fata cuminte din H2olaughing. In orice caz, bravo ei!

| VanessaM a răspuns:

Da. apare in episodu 3. "The end of the affair" happy e super episodu!:X

| divide224 a răspuns:

Ce tareeeeee