| anonim_4396 a întrebat:

In anime-ul naruto, am inteles ca la final naruto moare, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Nuuu
Nui adevarat Naruto este rolul principal el nu moare happy

40 răspunsuri:
| Kadorin a răspuns:

Buna,eu nu stiu daca moare sau nu dar am citit undeva ca sakura si sasuke vor fi impreuna dupa ce moare naruto, deci nu stiu ce sa mai cred dar totusi nu cred ca naruto moare doar este personajul principal dar nu se stie vom vedea cand se termina desenul, sper ca te-am ajutat.

| NoLoveU a răspuns:

Sincera sa fiu si eu cred ca n-are cum sa moara adica e personajul principal si ar fi un mare esec ca el sa moara.Desi m-a dus in dubi acest filmulet de pe YouTube, asa ca nu sunt prea sigura daca moare sau nu http://www.youtube.com/watch?v=zQ6e5bo7jpU&feature=player_detailpage#t=1s

| MoRtal190 a răspuns:

Bai, naruto NU ARE CUM SA MOARA pana nu devine hokage, exista un episod in seria NARUTO simplu intitulat moartea lui naruto, dar NU moare, e aproape de moarte, la fel el "moare" in lupta cu akatsuki dar apare in episoadele urmatoare, el va muri de vreo 1000 de ori daca v-ati gandi dar nu moare el refuza sa moara si vulpea nu il lasa sa moara. Nu toate povestile au un final fericit dar naruto este personaj principal nu are cum sa moara si seria sa continuie ganditi-va a 2-a oara era sa moara de o mie de ori dar nu a murit uitati aici cate episoade vreti:D si chinezii inca nu au terminat seria episoade shippuden, naruto si FILMELE NARUTO aici http://naruto.animezup.com/episoade/

| V1p3r a răspuns:

Finalu nici nu este si pe dracu moare

| mariusdj21 a răspuns:

S-ar putea sa se intample.Inca nu este stabilit de producatori dar eu cred ca o sa moara impreuna cu Sasuke in lupta finala fiindca naruto este un serial foarte trist(va dau un exemplu ep din naruto shippuden de la 247-250 ma-u facut sa plang)dar s-ar putea ca naruto sa reuseasca sa il readuca pe Sasuke pe calea cea buna dar nu se stie! Insa va spun un lucru sigur pana ce anime-ul se va sfarsi sunt sigur ca vor mai trece cateva zeci de episoade

| kiss_5687 a răspuns:

Nu ma nu se stie is doar vorbe deocamdata vom vedea la final

| mihaangell a răspuns:

Nu naruto nu moare, E o fata care are viziuni si vede ca Naruto va murii dar ea il salveaza si reusesc amandoi sa invinga raul

| Rukia a răspuns:

Eu am vazut publicitate la movie 4 pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=NImIsTnczAM ca naruto va muri si am gasit pe google un poster unde arata mormintul lui naruto dar nu stiu finalul, apare pe 31 iulie filmul 4, asaca citeva zile si vom sti totul si cei cu tine, anonimule, care chineza? :)))))))))))) Abia astept filmul 4!

| dia33 a răspuns:

Nu! Eu il iubesc pe narutolove struck! Si vreau sa creez desene animat precum naruto! Si voi continua acest desen si Naruto v-a reveni! Tineti minte cuvintele mele!
semnat Diana Costache cel mai mare fan Naruto!

| sonicheroes26 a răspuns:

Naruto nu moare definitiv e o lupta intre sasuke si naruto ultima lor lupta sasuke naruto se transformase in vulpe cu toate cele 9 cozi dar transformarea nu era completa ca arata ca aia cu 4 sasuke opreste puterea si baga sabia in naruto sasuke moare si naruto doar ca vrajituare cu sakura il renvie si ajunge hokaghe

| AdeLaLaLaBuff a răspuns:

Nu! naruto este personajul principal si in curand nu o sa mai fie naruto shippuden o sa fie alt fel cand o sa devina el hokaghe deci nu moare pentru ca daca ar muri ce rost ar mai fi sa apara alte ep... :X