| IM5 a întrebat:

Credeti ca anime-ul Naruto va avea un final fericit?

7 răspunsuri:
| iPetraAnime a răspuns:

Cu siguranta

| SMA a răspuns:

Da, nu asa sunt toate? (ma refer la astea lungi, care iti dau senzatia ca nu se mai termina )

| iTami a răspuns:

Nu

| LoadedGun a răspuns:

Pai cred ca da am auzit de la cineva ca apare mama lui naruto big grin

| Tudor1212 a răspuns:

Nu! sunt doua finaluri posibile ca oriunde, ori traiesc fericiti pana la adanci batraneti...ori mor toti! si ambele sunt finaluri triste:-

| REXX a răspuns:

Nu e afevarat doar dac ar reinviao oricimaru dar prin absurd vizionati naruto shipuden pe : http://site.shinobi-fansub.com/

| ralucka_6377 a răspuns:

Eu cred ca da