| EllaEllii a întrebat:

In ce episod din Naruto, Sakura ii cere lui Tsunade sa ii fie sensei?

Răspuns Câştigător
| eLAdRiaNNN a răspuns:

Intre 130-150 nsht sigur :-s

2 răspunsuri:
| Stryder_1593 a răspuns:

Dar nu stiu daca ii cere sakura din ce tin eu minte. stiu ca parca tsunade a vazut-o ca se simte nesigura si pentru ca manuia bine chakra(pentru healing) a vrut sa o ia sub aripa ei. parca asa tin eu minte

| V1p3r a răspuns:

IN NICI NU EPISOD! sakura nu i-a cerut lui tsunade.A fost ca eleva ei de cand a vazut-o ca are potential, dar nu a intrebao daca vrea sa fie sau ceva de genu.