| elizagabriela a întrebat:

In ce episod din suleyman magnificul moare ibrahim pasa, nu sunt sigura daca moare dar asa am auzit

Răspuns Câştigător
| SaBriinaa a răspuns:

Buna, moare la sfarsitul episodului 82 :|

http://www.youtube.com/watch_popup?v=59X-LjvIWhA&vq=extra%20large

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zuzazozo a răspuns:

Nu moare pana aproape de finalul serialului.

| mary4048 a răspuns:

Inca nu s-a intamplat asta in serial, dar daca este respectat adevarul istoric, Ibrahim moare in anul 1536, Mustafa in anul 1553 iar Bayezid in 1561, toti fiind condamnati la moarte de catre Suleyman din cauza intrigilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moare in episodul 83.
La noi inca nu s-a difuzat...mai dureaza

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Oricum, inaintea lui, moare sultana mama a lui suleyman!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

A si inca ceva! ibrahim va avea un copil cu nigar!

| elizagabriela explică (pentru anonim_4396):

Sigur moare in 83? unde pot sa vad si eu episodul?

| alexs99 a răspuns:

Ibrahim moare in episodul 83, care inca nu s-a difuzat la noi.

| Alexa_Ioana_1984 a răspuns:

O sa moara..ati semnat petitia sa fie suleyman si pe timpul verii? Vor sa bage alt serial.

| Alexa_Ioana_1984 a răspuns:

O sa moara. ați semnat petiția sa fie Suleyman și pe timpul verii? Vor sa bage alt serial.

| ana1maria a răspuns:

Moare in episodul 82, ezecutat din porunca lui Suleyman.

| MarcelaAlexandra a răspuns:

Da, Ibrahim moare, in episodul 82 (cand Suleyman Magnificul este difuzat in Turcia)http://www.youtube.com/watch?v=59X-LjvIWhA In Romania mi se pare ca prin episodul 84. :)