| Eropium a întrebat:

In ce episod din The Vampire Diaries este muscata Elena si in ce episod devine vampir?
Si de cine sete muscata

2 răspunsuri:
| Elide a răspuns:

La sfârșitul sezonului 3 devine vampir, și nu este muscata a avut sângele lui Damon in organism când a murit înecată și s-a transformat!

| FlorinMike a răspuns:

Nu mai știu episodul dar stiu ca nu este muscata, este pe moarte și ca sa nu moara ii da Damon sânge sa traiasca, nu mai dtiu daca damon sau fratele dar stiu ca doar așa poate să trăiască