| Optimus7 a întrebat:

In ce sezon apare Brad Pitt in serialul Friends?

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

De aparut nu stiu cand apare, dar stiu ca joaca un prieten de-al Monicai si al lui Ross care obisnuia sa fie cam ca Monica si el o ura pe Rachel.Stiu ca aveau si un club Anti Rachel el cu Ross si parca au raspandit niste zvonuri urate despre ea... oricum, cred ca e episodul cand Joey vrea sa manance curcanul de unul singur.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Apare în penultinul sezon. El joacă rolul unui prieten de-a lui Ross, care era într-un oarecare conflict cu Rachel.