| sakura021 a întrebat:

In ce sezon vor fi Nate si Serena (Gossip Girl)?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Prin sez.3, dar Serena începe o aventură cu vărul lui Nate, Tripp, iar când se desparte și de acesta, relația romantică Serena - Nate se oficiază din nou în ep.13 The Hurt Locker sez.3, iar la finele sez. relația aceasta se sfârșește și ea.Prin sez. 5 relația lor nu mai are nicio perspectivă.La finalul sez.6 se căsătorește cu Dan Humphrey.

1 răspuns:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Prin sezonul 3 vor fi impreuna, dar pentru foarte putin timp... la sfarsit ramane cu Dan