| saku970 a întrebat:

In naruto shippuden ce se va intampla cu Sasuke si Madara Uchiha(vor fi ucisi?)?

Răspuns Câştigător
| Miky a răspuns:

Eu stiu putin ce o sa se intample ca am citit in manga deci sasuke il invinge pe danzo madarada pune mana pe o puterecu care poate sa distruga intreg universul
iar sakura se preface ca e de partea lui sasuke pentru a distruge satul frunza dar cand ajung in momentul de a distruge satul sakura incearca sa il omoare si in rest nu se tie ce o sa se mai intample

5 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Cred ca Madara va muri, dar sper ca Naruto sa il salveze pe Sasuke si sa il ajute sa revina la norml! Oricum noi acum mai avem de asteptat mult pana vom vedea asta, dar daca vrei sa vezi ce sa intampla in continuare citeste Naruto Manga de pe www.anime.kage.ro! Lectura placuta!

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Madara da si sasuke da naruto cred ca o sa moara la sfarsit deodata cu sasuke ori mor amandoi ori sasuke. funda?

| Miyukii a răspuns:

Madara va muri cam tarzior si sasuke la fel dar este posibil ca naruto sa moara si el o data cu sasuke deoarece naruto este un serial putin "dramatic".

| TeamRo a răspuns:

Sasuke nu va muri, madara insa da, uita-te aici la episoade: http://anime-ro-sub.net/

| cipilik a răspuns:

Eu stiu mai mult ca sigur ca madara va fi ucis.din pacat nu stiu sigur sa zic daca va fi ucis de naruto sau de altcineva.pe cand despre sasuke stiu ca va fi o ultima lupta in care naruto il raneste grav pe sasuke si il aduce in sat.mai multe nu stiu