| Cippri a întrebat:

In piratii din caraibe pe ape si mai tulburi dupa ce gasesc aia fantana sirena il i-a pe ala in adancuri.
De ce? ce se mai intampla?

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

A da, si sirena il salveaza pe baiat, il scoate afara din peste prin apa.

1 răspuns:
| vlad89c a răspuns:

Il ia pentru ca atunci cand sirena a fost capturata, el a fost singurul caruia i-a pasat intr-adevar de ea, si a salvat-o de mai multe ori pe parcursul calatoriei.
In final, Barbarossa pune mana pe coranie, Barba Neagra moare, iar jack ramane cu fata.