| ionelaeli99 a întrebat:

In serialul culoarea fericiri in ce episod va muri sadhna si ranvir? am auzit ca ragini va muri

Răspuns Câştigător
| elenutza27 a răspuns:

Ragini nu va muri doar Sadhna iar apoi dupa ceva timp si Ranvir.Nu stiu exact in ce apisod vor muri
Cred ca Sadhna va muri in episodul 350 si ceva iar Ranvir in 360 si ceva. Funda?

1 răspuns:
| Puffete a răspuns:

Sadhan moare cand explodeaza(nu am gasit episodul) iar ranvir moare cand cade un bolovan pe el! Nu am gasit videoclipul dar am gasit asta: http://www.trilulilu.ro/sclipire/cbe1d9e5cb2afb