| XSadhnaX a întrebat:

In serialul Culoarea fericirii, va bucurati ca Alekh se duce sa o aduca inapoi pe Sadhna? Eu muuuultlove struck. Sa nu incepeti sa imi ziceti ce o sa se intample, pentru ca prefer sa urmaresc episod cu episodwinking, dar vreau sa stiu si ce parere aveti despre Vasundharahappy.

Astept parerihappy Funda pentru cel mai sincer raspuns kiss

Răspuns Câştigător
| IuliaMihaella a răspuns:

Eu cred ca Vasundhara nu intelege sentimentele copiilor ei si de aceea Alekh si Ranvir nu se inteleg cu ea. Si mie imi place foarte mult ca Alekh se duce dupa Sadhna si ma bucur ca a aflat ca Vasu este o mincinoasa care nu-i intelege sentimentele. Cand i-a zis Vasu lui Alekh ca Sandha i-a trimis divortul nu mi-a venit sa cred. Mie mi-a parut rau ca Alekh a crezut-o pe Vasu. Dar cand am aflat de planul familiei Sharma m-am bucurat foarte mult pentru ca in sfarsit Alekh va afla cat de rea este Vasu. De-abia astep urmatorul episod sa vad ce se mai intampla. happy big grin

3 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Hmmmm.VASHUNDRA.este prea rea, lacoma si o intereseaza doar de binele ei. Intelege ca Alekh o iubeste pe Sadhna.Dar nu accepta lucrul asta.
Si da, ma bucur ca Alekh vrea sa o aduca inapoi pe Sadhna.
Pa, pa *-* ^*^

| ZâmβέŤ a răspuns:

Vasundhara,nu este o mama buna...Pe mine m-a enervat cand i-a zis lu sadhna ca ii da bani pentru operatii mamei sale...si in schim sa semneze actele de divort dintre sadhna si alekh.Nu e o mama cu suflet bun.E chiar enervanta cateodata.
Daca nu juca in filmul ''Culoarea Fericirii'' Vasundhara era super bine.Alekh se intelegea foarte bine cu Sadhna daca nu se baga ea.
Il urmaresc in fiecare seara si imi place la maxim:X
Te iubesc.Bye!:*

| Eღilia62 a răspuns:

Da,normal ca ma bucur.