| anonim_4396 a întrebat:

In serialul,, Mostenirea´´´ care se difuzeaza pe protv de luni pana vineri la ora 22:15 sunt niste scene filmate la Nissa. Cand apar acele scene incepe si o melodie. Daca stiti cumva cum se numeste melodia va rog sa imi spuneti si mie. Multumesc anticipat. A...era sa uit! Dau vundita la cel mai bun raspuns si restul vor primi cate un vot in functie de continut!

2 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=oYwc7wkImjg
Ramona Hanganu - Pentru tine
Sper ca asta sa fie.

| roxydulkica a răspuns:

Am spus ca imi trebuie melodia care se canta la scenele de la nisa!