| ninaelenadobrev a întrebat:

In serialul the vamipre diaries se intampla aceleasi lucruri ca in carti sau nu?

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu, totul este complet diferit, cartile sunt total aiurea...

| veronica a răspuns:

Nu au nicio legatura cartile cu serialul

| Ayumha a răspuns:

Nu, cartile contin mult mai multe detalii si sunt altfel. de exemplu in carti Elena este blonda, in serial nu este blonda... In carti damojn mereu este malefic si nicioadata nu este atins se sensibilitate, el mereu se preface, dar in film damon chiar sufera, etc citeste mai bine cartile sunt mult mai frumoase apoi poti sa vezi si serialul si chiar o sa iti placa si o sa observi toate diferentele.

| Luuuv a răspuns:

Nu. Sunt ff. diferite; Iti sugerezi sa citesti si cartsile. Sunt minunate. :-x Eu, le citesc si ma uit si la serial. :-x

| crisstyna97 a răspuns:

Cartile sunt tottaall diferite fata de serial, a si apropo damon nu este chiar mereu malefic -in a 5 a carte el chiar ajunge sa planga pentru ca a ranit o pe elena (ma rog era posedat atunci cand a ranit o )