| cristeaflaviurafael a întrebat:

Intr-un episod din sezonul 2 printre primele din Violetta cand Violetta e pe scena si canta cu Diego exista ceva scenariu conform caruia trebuie sa-l sarute sau se inpiedica si el o saruta?-funda

Răspuns Câştigător
| Liiidiaaa a răspuns:

Nu Violetta a picat din greseala nu era in scenariu ea s-a impiedicat din greseala iar Diego a profitat de asta ei nu trebuiau sa se sarute iar apoi Leon a vazut si s-a despartit de Violettahappy
Funda?

3 răspunsuri:
| Ioanantonia a răspuns:

S-a impiedicat

| Joaannaa a răspuns:

Nu esti scenariu! A fost o greseala, Violetta s-a impiedicat, a cazut in bratele lui Diego, acesta a profitat de moment, si a sarutat-o. happy Funda? big grin

| MegaZero a răspuns:

Era in scenariu.Dar cand Herman afla si nu o mai lasa pe Violetta sa mearga la spectacol,Pablo ii spune ca nu va trebuie sa se sarute, ci doar sa se prefaca ca se saruta.Dar Violetta se impiedica, si Diego, in loc sa creeze impresia unui sarut, chiar o saruta.

Întrebări recente