| selena_3455 a întrebat:

Intrebare pentru cei care se uita la aurora. ince episod o sa moara cesar? (stiu ca nu o sa moara cu adevarat)

3 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Buna! Ai fost informata gresit! Cesar nu moare! El se casatoreste cu Blanca si au copii. Uite-te in aqcest episod ca sa te convingi:
http://www.telenoveleonline.com/2011/06/aurora-online-episodul-135.html
Vizionare placuta! Sper ca te-am ajutat! :x :*

| lila40 a răspuns:

Poi arata in ult apisod cum a murit adica in 135big grinFunda?puppy dog eyes

| lila40 a răspuns:

Opss imi pare raublushing m am gandit la martinlaughingsi de aia am zis asalaughingscuze:*