| ursachy a întrebat:

Intrebare pentru fete. Va place actorul Jason Statham? si daca puteti si sa argumentati de ce

Răspuns Câştigător
| love10andra a răspuns:

Da imi place foarte mult deoarece a fost concurent olimpic la scufundări pentru Echipa națională britanică, a terminat pe locul 12 la Campionatele Mondiale din 1992. A urmat o perioadă în care a fost model, dealer pe piața neagră și, în cele din urmă, actor. Rolul său de debut, Bacon din „Lock, Stock and Two Smoking Barrels" (1998), l-a câștigat prin intermediul agenției French Connection, pentru care lucra drept model. Aceștia, devenind investitor majoritar al filmului, l-au prezentat pe Jason lui Guy Ritchie, care l-au invitat la o probă pentru noul film, oferindu-i provocarea de a juca rolul unui vânzător de bijuterii pe piața neagră, care urma să cumpere bijuterii false. Lui Jason probabil i-a ieșit totul bine, pentru că Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) a avut succes.
Funda?happy

2 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Da,imi place mult. Pentru ca la filme isi intra bine in rol. happy

| Bris a răspuns:

Da ii tare actoru pentru ca joaca in filmele care mi-au placut gen the expendables...