| AnonimulLaPutere00 a întrebat:

Iti aminteste cineva de o telenovela pe acasa prin 2019 cred, personajul principal era o fata care compunea muzica, avea un caiet unde le scria, si mai erau doi baieti, pe unul dintre ei, care si ajunge la inchisoare la final, il chema Charlie. El a devenit foarte cunoscut ca si cantaret dupa ce i-a furat o melodie fetei. Ea si-a schimbat numele pentru a se razbuna si s-a dat drept producator, cred.

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| and0ra a răspuns:

Mi-a luat vreo 15 minute sa ii dau de cap, dar am gasit pana la urma ceva ce se potriveste exact descrierii tale.
E cumva "La reina soy eu"? In romana l-am gasit cu titlul de "Muzica tradarii".

| and0ra a răspuns (pentru and0ra):

***La reina soy eu, pardon laughing

| and0ra a răspuns (pentru and0ra):

Nvm ca nu ma lasa sa corectez dar te prinzi tu laughing