| RAY a întrebat:

La care film romantic, dramatic ati plans cel mai mult?

36 răspunsuri:
| zahre a răspuns:

,,Persuasiune"

| Bernoullie a răspuns:

Am plans la the notebook

| Maddieeee a răspuns:

Titanic.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Love Story

| Darkus a răspuns:

SIngurul film la care am plans vreodata este August Rush, nu am vazut un film cu o poveste mai frumoasa ca la acest film, il revad oricand!

| BiuL a răspuns:

Titanic.

| faramatania a răspuns:

Now Is Good

| Dariusuu a răspuns:

The Canyon.

Chiar e un film dramatic.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu plâng la filme romantice pentru că nu mă uit la ele. Mi se pare stupid să plângi că Gigel se iubeşte cu Gigica da' nu poate fi împreună cu ea, aşa că se căsătoreşte cu alta iar Gigica, cu inima frântă în şapte părţi şi un ventricul, se sinucide sau ceva de genul - toate sunt la fel oricum.
Am plâns la "Braveheart".

| gingergirl1 a răspuns:

Cel mai mult am plans la A walk to remember, o adevarata lectie de viata! Si la Notebook, Hakito(ma rog nu stiu cum se scrie) si Titanic happy

| fadnox a răspuns:

Black beauty (aventura, drama), eram mai mica

| Scarbo a răspuns:

Devdas.
Mariley and Me.

| Nanami利 a răspuns:

Tres metros sobre el cielo.crying

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Buna,la Titanic... foarte mult...happy

| CorneliaC a răspuns:

Eu la toate plang!

| CorneliaC a răspuns:

Eu la toate plang cu aceeasi intensitate!

| Rooobi a răspuns:

Click! zapand prin timp big grin

| FUCKy0u a răspuns:

La nici unul.Nu ma impresioneaza laughing

| aleahimk a răspuns:

If only; mi s-a parut cel mai emotionant film...

| KnowEverything a răspuns:

Pearl Harbor big grin nu am plans dar a lasat o amprenta ca sa zic asa.

| valintinvalic2011 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Bgw394ZKsis la acest film nu ai cum sa nu plingi chiar daca de la inceput iti pare ca nu este nimic interesant dar iti recomand foarte tare sa te uiti si http://www.youtube.com/watch?v=nL3Ff1iZooQ dar nu stiu persoane care nu l-ar fi vizionat

| Adry05 a răspuns (pentru valintinvalic2011):

Primul pare chiar emoţionant.
Referitor la întrebare : a walk to remember. happy

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
A walk to remember, foarte dragut.
Tu?

| RAY explică (pentru andreebutterfly):

Un-moment-de-neuitat- e film corean, l-am vazut si pe ala

| aleahimk a răspuns (pentru RAY):

De ce este film corean A walk to remember?

| RAY explică (pentru aleahimk):

Http://www.cinemagia.ro/......ber-20707/

au aparut in acelasi an ambele

| MauriceCorelli a răspuns:

Nu ma uit la filme romantice, mi se par penibile. Singurul film la care am plans pe bune a fost American History X, mai ales ultimele 10 minute.

| NutellaFinetti a răspuns:

Titanic.

| Bogdan2104 a răspuns:

La Titanic, cand am realizat cat timp din viata am irosit aiurea...

| monicaangel a răspuns:

A walk to remember si Remember me.

| Adry05 a răspuns (pentru monicaangel):

La Remember me am încercat să mă uit dar n-am înţeles absolut nimic. Îmi poţi spune despre ce e vorba? Nu vreau trailere, vreau să-mi povesteşti tu.

| gabytzuk_3613 a răspuns:

Cel mai mult : A moment to remember

| Alinna14 a răspuns:

The Impossible, chiar daca nu e prea de dragoste. Singuru' film la care am plans...

| laladeealala a răspuns:

Titanic

| Ronnie4ever a răspuns:

Titanic si A walk to remember