| Antonia50 a întrebat:

La cat incepe Vrei sa fii milionar? si in ce zi? fundita

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

În fiecare zi de miercuri, joi şi vineri la ora 20.00 pe Kanal D.

4 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Buna! Vrei sa fii milionar este in zilele de miercuri, joi si vineri de la ora 20:00 pana la ora 21:00.

| beendone a răspuns:

Miercuri-Vineri de la ora 20:00-21:00. Si in reluare, sambata si duminica, orele exacte nu le stiu.

| breezy a răspuns:

De miercuri pana vineri de la ora 20:00. Cred ca a fost si astazi difuzat.

| Fl0r1n99 a răspuns:

Mise pare ca e de luni pana vineri pe kanal d pe la ora 20:00