| wolder a întrebat:

La ce SERIALE va uitati? Top 3 seriale care va plac.
Ma ajutati cu niste idei nu stiu ce seriale sa mai vad.
Imi plac: Pretty Little Liars, The Vampire Diaries si True Blood.

9 răspunsuri:
| Diana7383 a răspuns:

The mentalist

| pastapac a răspuns:

M-am uitat la recent la un serial care mi-a placut foarte mult. SE numeste Skins(UK). Daca te uiti te sfatuiesc sa te uiti la sezonul 3 (nu are legatura cu 1 si 2, e alta generatie). E despre niste adolescenti. E foarte fain(parerea mea). Prietena mea care ii plac ca tine se uita si la Gossip Girl.

| Magnum27 a răspuns:

Supernatural,lost,grim,The walking dead, Blue montain state. Bft le-am vazut pe toate si sunt geniale love struck

| mariuseu12 a răspuns:

House m.d
Dexter
Supernatural
Sons of anarchy
True blood
How i met your mother
Raising hope
Californication
Spartacus
Game of thrones
si cam atat tu termina.le pe astea si vb dupa laughingwinking

| bya97 a răspuns:

Anatomia lui grey(poate la inceput ti se pare ciudat dar e f cool.e despre medici sunt toti fel de oameni(pacienti) si e f interesant.)

| Zenicide a răspuns:

Seriale care mi-au placut: The Tudors, Underbelly, The Unit, Rome, The Pillars Of The Earth, V (2009), Hell on Wheels, Justified, Futurama, Archer, Boardwalk Empire, Endgame, Chaos, House of Lies, Californication, Strike Back, Stargate Atlantis, Band of Brothers, Generation Kill, Heroes and Villains, Firefly, House of Saddam, Shield, The Philantropist happy Majoritatea nu sunt seriale pentru fete (cred) dar sunt foarte bune, vezi tu pe imdb ce-ti place happy

| thalyslly a răspuns:

Neveste disperate
elementary
switch at birth

| FadetoBlack a răspuns:

Mie nu-mi plac alea, nu sunt adepta filmelor sau serialelor cu vampiri Îţi recomand Prison Break şi Spartacus.

| DubstepQueen a răspuns:

True Blood, The Walking Dead si Warm Bodies happy.