| DeeaDee a întrebat:

Vreau si eu niste seriale gen the vampire diaries, dar nu true blood sau buffy spaima vampirilor si seriale cu adolescenti gen gossip girl. Cei care va uitati la Pretty Little Liars ce parere aveti despre acest serial ca sa stiu daca incep sa ma uit si eu la el?

Răspuns Câştigător
| zzzzz a răspuns:

"Pretty Little Liars" e un serial interesant, care te tine cu sufletul la gura. Eu spun ca merita vazut.

p.s. Daca vrei seriale cu adolescenti incearca "90210".

1 răspuns:
| ioanaioana a răspuns:

Mie mil place foarte mult, e plin de mister.Iti recomand sa te uiti la serial pe site-ul peteava.ro.Vezi ca a inceput deja al doilea sezon asa ca grabestete. Oricum eu cred ca o sati placa.Sincer nu stiu ce mas face daca nu ar exista un alt sezon din pretty little liars, pentru ca sunt prea multe mistere nerezolvate si sunt prea multe intrebari la care vrei sa le afli raspunsu.Pe mine ma fascinat complet.