| Hirockers a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale gen Gossip Girl, The vampire diaries sau Pretty little liars.(True blood nu-mi place) Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| dedede003 a răspuns:

90210, One Tree Hill, The Lying Game, Make It or Brake It, The Secret Life Of The American Teenager, Smallville, The Secret Circle

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The oc. E cu adolescenti.

| swaggerofachampion a răspuns:

Dexter, Desperate Housewives, 90210, One Tree Hill

P.S. Scoate liniutele de la link, nu ma lasa sa il postez altfel :D
Ca sa te ajut sa cauti, intra aici : www.v-p-l-a-y.r-o si dai la colectii., ai nevoie de cont, by the way :D. Si dai la orice serial iti place de ex. Vampire Diarires. Pe pagina care iti apare, o sa fie mai multe episoade, si o descriere. Putin mai sus de descriere este cred ca rating si gen.
Dai la unul din genuri, care ti se pare tie ca iti place mai mult, si o sa iti dea mai multe seriale in functie de gen.
Numai bine! (:

| tarancamelia a răspuns:

Twilight:X

| dragusana a răspuns (pentru tarancamelia):

Greek, 90210, k and k take... funda?