| FrunzaVerdeRO a întrebat:

M-am uitat de curand la filmele tip anime Kimi no Na wa(Your Name) si dupa la Koe na Katachi(A silent Voice). Daca mai stiti filme tot anime in acest gen sau poate chiar animeuri de tip serial. Eventual ceva in genul Tzuresure Children ca am tot asteptat sa se termine da continua doar Manga si nu sunt fan Manga rolling on the floor)

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Da, pe youporn, e o sectie speciala

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Eu iti recomand serialul Hunter x Hunter, are tot ce ii trebuie si te va sustine in suspans pe toata perioada.

| FrunzaVerdeRO explică (pentru Sonia822):

Wow

| GnomUrias a răspuns:

Ea/el probabil doreste un serial/film de tip drama/school/love.
O sa-ti fac aici un top 10:
10. Just Because
9. Kokoro Connect
8. Myself; Yourself
7. Clannad ( clannad after story am inteles ca e mai bun )
6. Kaichou wa Maid-sama
5. Sukitte li na eu
4. Ano Hi Mita Hana no Namae
3. Kimi No Todoke
2. Your lie in april
1. Orange
Asta ar fi topul meu pentru anime ( serii )
Cat despre filme, nu sunt prea multe de genul asta, iti recomand I want to eat your pancreas si The Garden of Words.