| MrsBrunetzyka a întrebat:

M-am uitat mai demult la un film in care niste fete erau rapite, duse undeva departe de familie, si invatate sa lupte... Mai spre sfarsit au ramas 3 fete care comandata lor [ o femeie era cea care invartea totul ] le-au pus sa se lupte pana la moarte. S-a hotarat sa le lase pe toate in viata si au sarbatorit la o masa in care le-a pus ceva in vin si apoi au venit niste tipi care le-au violat pe masa. Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Da... filmul se numește „Naked Weapon" - Comando pe tocuri cui (2002).
http://www.youtube.com/watch?v=uh9Zk2ufCMY
Numai bine!

2 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Da stiu filmul dar nu imi mai amintesc cum se numea, erau spioane.

Răspuns utilizator avertizat