| CiocolataCuPiper a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog cu un serial cu adolescenti sau ceva filme cu adolescenti

8 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Iti recomand misfits
chiar e cu adolescenti nebuni

altele
pretty little liars
the vampire diaries
true blood
secret circle
skins
the working dead
the originals
orphan black

| faramatania a răspuns:

Seriale; PLL,Gossip Girl,The O.C.,The Carrie Diaries,Awkward,Skins,Blue Mountain State,TVD,Teen Wolf,Hemlock Grove
Filme:The First Time,Now Is Good,The Spectacular Now,Pitch Perfect,LOL,The Perks Of Being A Wallflower,The Art Of Getting By,The Bling Ring, The Kings Of Summer, How I Live Now, Angus Thongs And Perfect Snogging, The Last Keepers, Jawbreaker, Prom

| marinaa9 a răspuns:

Tvd,Skins(UK,US),Teen Wolf, Supernatural, Shameless, Gossip girl

| oannapg a răspuns:

Sunt multe seriale și filme cu adolescenți, dar câteodată nici eu nu prea găsesc.
Seriale:
The Vampire diaries
Supernatural
Pretty little liars
Doctor who
Gossip girl
The secret circle
10 Things I hate about you
American horror story
Teen wolf
The lying game
Carrie diaries
Skins

Filme:
Keith
A walk to remember
Like crazy
The last song
Dear John
Wild child
Aventurile lui Alex Rider
Pitch perfect
Hairspray

| IonutFrt a răspuns:

Vampire Diaries

| Diana3457 a răspuns:

Serialul Feriha, pe Kanal D in fiecare luni la ora 20:00. Ii superb.Merita sa te uiti! happy

| Andreibobo a răspuns:

Supernatural

| Burner94 a răspuns:

Incearca "Alpha Dog" cu Justin Timbarlake, merita!
Alpha Dog : http://www.imdb.com/title/tt0426883/

Sau Havoc : http://www.imdb.com/title/tt0285175/