| PlsraspumdeptNaruto1 a întrebat:

Mă uit la serialul Naruto și sunt la episodul 145 și nu știu ce să fac, pot trece la Shippuden sau trebuie să mă uit la toate 220 de ep? Pentru că mi-e teama sa nu înțeleg ceva când intru la Naruto Shippuden daca intru acum. Vreau sa răspundă cei care chiar s-au uitat.

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Unele fillere sunt faine. Eu le-am vazut pe toate 220 episoade. Aici tine de tine ce iti doresti mai mult. happy

| IonutSxz a răspuns:

Nu are treaba naruto shippuden cu naruto happy, sunt 2 lucruri total diferite

| Andreidașchevici112 a răspuns:

Cum vrei bro. Dar dacă aș fi eu în locul tau as termina Naruto

| BalengherulIcs a răspuns:

Nu neaparat, poti cauta pe internet ark-urile importante si sa le vizionezi doar pe acelea deoarece sunt anumite ark-uri care nu prea sunt necesare pentru povestea in sine.