| Lion_9677 a întrebat:

am o intrebare, vreau sa stiu daca naruto manga are legatura cu serialul(shippuden)

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Manga...
Sunt de fapt episoadele doar ca, in benzi desenate, sa spunem asa.
Nu sunt exact la fel, insa au acelasi subiect, in plus sau in minus, povestea tot la acelasi punct va ajunge.Insa manga sunt cu mult inaintea episoadelor traduse in romana.
^^

That's all!

3 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Mah normal ca are!
Dupa manga este scris shippuden!
Si tot naruto-ul

| truerainbow a răspuns:

Da, are.

| Mitu_Beto_1995 a răspuns:

Salut. Da are legatura cu serialul shippuden eu le-am vazut pe toate 600 si ceva de episoade in total. In manga se schimba tot uitate si ai sa vezi pe parcurs o sa ajunga sa fie inviat minato(tatal lui naruto ) etc. aici vei gasi manga in romana http://animekage-ro-sub.info/