| Nyuh a întrebat:

Mai de mult am vazut un film cu un cuplu care s-a mutat intr-o casa, ea era o fosta balerina si era foarte trista din cauza ca nu mai putea sa fie una, avea si un copil. In a 2-a jumatate a filmului ea incepe sa vada fantome, chestii d-astea. Si toti spun ca e nebuna. Avea si un fel de papusa care parca o bantuia, si la sfarsit vrea sa ingroape papusa dar ea se intoarce. Si ea tot timpul visa chestiile astea, nu se prea intelege daca nu cumva totul era un vis. Niciodata nu stiai daca e vis sau realitate. Credeti ca ma puteti ajuta cu numele filmului? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „First Born" - Întâiul născut (2007) cu Elisabeth Shue.
http://www.youtube.com/watch?v=1e9E83op_dc
Numai bine!