| Loredana0206 a întrebat:

Mai demult a fost un film pe PrimaTv. Era vorba despre un copil mic, care a cazut intr-un put si a rezisat in jur de 70 de ore ( aprox ) ... timp in care politia si mai multi oameni se chinuiau sa il scoata. Stie careva cum se numeste? FUNDA

2 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Everybody's Baby-The Rescue of Jessica McClure(1989)-58 de ore de cosmar http://www.youtube.com/watch?v=pjD1VoYTNMI

| intrebareraspuns a răspuns:

Si eu am cautat mult timp filmul si nu-l gasisem pana acum, multumesc!